Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Supraśl - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:72 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup nieruchomości zlokalizowanej w Supraślu w jego najbardziej charakterystycznym miejscu jakim jest Plac Kościuszki. Lokalizacja przy zejściu na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Choroszcz

Choroszcz(Supraśl + 24 km)

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białystok

Dziesięciny,Białystok(Supraśl + 13 km)

2 999 900 zł720 m² 4 166,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Do sprzedaży budynek do generalnego remontu o pow. 720 mkw. Proponowany budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra. Media: - prąd - gaz - kanalizacja Lokalizacja: - osiedle Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Protasy

Protasy(Supraśl + 15 km)

1 590 000 zł104,65 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która umożliwia prowadzenie działalności usługowej oraz wygodne zamieszkiwanie na terenie jednej posesji. Protasy, gm. Zabłudów. Tylko ok. 3,2 km, tj. ok. 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok(Supraśl + 13 km)

110 000 zł15,01 m² 7 328,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż - Białystok, ul. Palmowa 32 Na sprzedaż garaż o powierzchni 15 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Palmowej 32 w Białymstoku. Garaż usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Wiewiórcza

Dojlidy,Białystok(Supraśl + 13 km)

2 264 000 zł860 m² 2 632,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

| do sprzedaży nieruchomość położona w Białymstoku przy ul Wiewiórczej na osiedlu Dojlidy składająca się z budynku handlowo - magazynowego z zapleczem biurowo-socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, Szosa Baranowicka

Zaścianki(Supraśl + 11 km)

5 595 000 zł669 m² 8 363,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 586 m²

Wysokiej klasy budynek biurowo-magazynowy Z własnym parkingiem na sprzedaż W zaściankach! Prezentujemy na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy o powierzchni użytkowej 489 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białystok

Sienkiewicza,Białystok(Supraśl + 13 km)

39 000 zł13 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***** 5 miejsc postojowych **** na platformach ***** W ścisłym centrum ****białystok *** Na sprzedaż 5 miejsc postojowych na platformach w budynku apartamentowo -biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok(Supraśl + 13 km)

55 000 zł16 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***osiedle antoniuk**miejsce postojowe*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Antoniukowska 56. Powierzchnia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Białystok

Mickiewicza,Białystok(Supraśl + 13 km)

42 000 zł16 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

| proponujemy do sprzedaży garaż murowany zlokalizowany na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku przy ul Drewnianej Garaż znajduje się w kompleksie 12 garaży przy drodze utwardzonej. Garaż ma.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Topolany

Topolany(Supraśl + 23 km)

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij