Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Supraśl - Sprzedaż i dzierżawa

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozówka

Supraśl,podlaskie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** uzdrowisko supraśl * działki budowlane pod pensjonat * po 1500 m2 * Polecamy państwu dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane na skraju puszczy Knyszyńskiej w otoczeniu pięknej przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość o powierzchni 3000m2 / składającą się z dwóch działek geodezyjnych każda po 1500 m2/ zlokalizowaną w uzdrowiskowej miejscowości supraśl. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozówka

Supraśl,podlaskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** supraśl * działka budowlana * 3000 m2 * Polecamy państwu atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną na skraju puszczy Knyszyńskiej w otoczeniu pięknej przyrody. Przepiękne widoki na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozówka

Supraśl,podlaskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane na skraju puszczy Knyszyńskiej w otoczeniu pięknej przyrody. Przepiękne widoki na tereny otwarte i leśne, bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Supraśl

Supraśl,podlaskie

261 000 zł900 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy perełkę na rynku nieruchomości - działkę zlokalizowaną w świetnej okolicy Supraśla. Działka budowlana o powierzchni 900 m2 w kształcie kwadratu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Supraśl

Supraśl,podlaskie

103 000 zł355 m² 290,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy perełkę na rynku nieruchomości - działkę zlokalizowaną w świetnej okolicy Supraśla. Działka budowlana o powierzchni 355 m2 w kształcie prostokąta. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

75 000 zł707 m² 106,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 707m2 położoną w Ogrodniczkach. Działka w kształcie prostokąta zlokalizowana pośród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową, ul. Kodeksu Supraskiego

Supraśl,podlaskie

480 000 zł9 846 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży W drodze przetargu. Termin przetargu - 25.05.2015 r. Supraśl to miasto w województwie podlaskim, w powiecie białostockim nad rzeką Supraśl. Miasto.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij