Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Supraśl

Supraśl, podlaskie

  • 850 000 zł
  • 102,47 m²
  • 8 295,11 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Rusiło...

Skontaktuj się

Dom Supraśl

Supraśl, podlaskie

zaktualizowane:
13 kwietnia 2026

850 000 zł

102,47 m²

8 295,11 zł/m²

Dom Supraśl

Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026

850 000 zł 102,47 m² 8 295,11 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 096 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1900

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 096 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1900

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (8 295,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 102,47 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1900
  •   materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 096 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentację domu/ siedliska położonego w uroczym miejscu w uzdrowisku Supraśl.

Na działce o powierzchni 1096m2 znajduje się :

- dom drewniany :

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, bliźniak; rok budowy: 1900

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 80m2

- 4 pokoje (3 sypialnie) , 2 łazienki; stan: dobry. (...)

Agent

Agnieszka Rusiłowicz

531 771...

531 771 616

531 771 616

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Rusiłowicz

531 771...

531 771 616

531 771 616

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt